Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Populära produkter

Sortering:
Antal:
Här hittar du de populäraste produkterna i butiken just nu.
Visar 1-50 av 554 produkter
tvalpump-soap-klarglas-1

Tvålpump Soap Klarglas

(0)

I lager 89 kr

grytunderlagg-smaklig-spis-jarn-1

Grytunderlägg Smaklig Spis Järn

(0)

I lager 129 kr

Äpple Trä - Hängande apple-tra---hangande-1

Äpple Trä - Hängande

(0)

I lager 22 kr (29 kr)

skal-ingrid-antik-vit-stor-1

Skål Ingrid Antik Vit Stor

(0)

I lager 179 kr

necessar-lina-gra-1

Necessär Lina Grå

(0)

I lager 139 kr

 
skal-ingrid-gron-stor-1

Skål Ingrid Grön Stor

(0)

I lager 179 kr

vaggljustake-christel-svart-1

Väggljustake Christel Svart

(0)

I lager 199 kr

Kuddfodral Lovis Röd kuddfodral-lovis-rod-1

Kuddfodral Lovis Röd

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn ljushallare-fat-med-handtag-gjutjarn-1

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn ljusstake-skal-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

 
hundskylt-skylt---nej-1

Hundskylt Skylt - Nej

(0)

I lager 169 kr

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn ljusstake-julgransfot-gjutjarn-1

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Plåtburk Hugo Julgodis Beige platburk-hugo-julgodis-beige-1

Plåtburk Hugo Julgodis Beige

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

skal-traskal-30-cm---antik-tra--1

Skål Träskål 30 Cm - Antik Trä

(0)

I lager 379 kr

Stående Hjärta Med Text staende-hjarta-med-text-1

Stående Hjärta Med Text

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

 
Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige platburk-hugo-pepparkakor-beige-1

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

skylt-emaljskylt-kok-1

Skylt Emaljskylt Kök

(0)

I lager 59 kr

skylt-emaljskylt-bad-1

Skylt Emaljskylt Bad

(0)

I lager 59 kr

hangare-med-krok-for-hundkoppel-1

Hängare Med Krok För Hundkoppel

(0)

I lager 89 kr

skylt-forrad--1

Skylt Förråd

(0)

I lager 59 kr

 
lada-plat-ingrid-gul-1

Låda Plåt Ingrid Gul

(0)

I lager 169 kr

necessar-lina-beige-1

Necessär Lina Beige

(0)

I lager 139 kr

saltpepparskal-i-tra-med-sked-1

Salt/Pepparskål I Trä Med Sked

(0)

I lager 89 kr

Smörkniv Tomte - Röd/grå smorkniv-tomte---rodgra-1

Smörkniv Tomte - Röd/grå

(0)

I lager 44 kr (59 kr)

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn ljusstake-lilian-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

 
necessar-lina-gron-1

Necessär Lina Grön

(0)

I lager 139 kr

ljusstake-tra--15-cm--trabrun-1

Ljusstake Trä 15 Cm- Träbrun

(0)

I lager 199 kr

roskvist-rosalila---konstvaxtsnittblomma-1

Roskvist Rosa/Lila - Konstväxt/snittblomma

(0)

I lager 49 kr

Gardinkappa Elsa Linne Röd gardinkappa-elsa-linne-rod-1

Gardinkappa Elsa Linne Röd

(0)

I lager 159 kr (249 kr)

Squishy Squeeze Klämleksak - Halloween squishy-squeeze-klamleksak---halloween-1

Squishy Squeeze Klämleksak - Halloween

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

 
Sittande Björn Med Tomteluva sittande-bjorn-med-tomteluva-1

Sittande Björn Med Tomteluva

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

ljusstake-tra-20-cm---vitbrun-1

Ljusstake Trä 20 Cm - Vitbrun

(0)

I lager 229 kr

vide-videkvist-blomkvist---konstvaxt-1

Vide Videkvist Blomkvist - Konstväxt

(0)

I lager 119 kr

tulpanbukett-rosa---3-st-tulpaner-1

Tulpanbukett Rosa - 3 St Tulpaner

(0)

I lager 179 kr

Sittande Björn Med Hjärta sittande-bjorn-med-hjarta-1

Sittande Björn Med Hjärta

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

 
traskylt-valkommen-brun-1

Träskylt Välkommen Brun

(0)

I lager 99 kr

blomsterlok-stick-natur---blomdekoration-1

Blomsterlök Stick Natur - Blomdekoration

(0)

I lager 29 kr

blomkvist-syren-vit-60-cm---konstvaxt--1

Blomkvist Syrén Vit 60 Cm - Konstväxt

(0)

I lager 119 kr

tulpanbukett-vit---3-st-tulpaner-1

Tulpanbukett Vit - 3 St Tulpaner

(0)

I lager 179 kr

tratavla-tavla---livets-trad-1

Trätavla Tavla - Livets Träd

(0)

I lager 199 kr

 
krok-enkel-svart--1

Krok Enkel Svart

(0)

I lager 79 kr

Trämask Leksak Retro Vintage tramask-leksak-retro-vintage-1

Trämask Leksak Retro Vintage

(0)

I lager 52 kr (69 kr)

grytlapp-siri-beige--1

Grytlapp Siri Beige

(0)

I lager 49 kr

blomkvist-syren-lila-60-cm--konstvaxt-1

Blomkvist Syrén Lila 60 Cm- Konstväxt

(0)

I lager 119 kr

kaffefilterhallare-tra-1

Kaffefilterhållare Trä

(0)

I lager 99 kr

 
rund-svarvad-traljusstake-1

Rund Svarvad Träljusstake

(0)

I lager 119 kr

kaffekopp-mugg---varldens-basta-pappa-1

Kaffekopp Mugg - Världens Bästa Pappa

(0)

I lager 99 kr

Kuddfodral Krans Vit kuddfodral-krans-vit--1

Kuddfodral Krans Vit

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

portmonna-planbok---blommor-1

Portmonnä Plånbok - Blommor

(0)

I lager 69 kr

kaffekopp-mugg---varldens-basta-mamma-1

Kaffekopp Mugg - Världens Bästa Mamma

(0)

I lager 99 kr

 
 
Visar 1-50 av 554 produkter