Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Populära produkter

Sortering:
Antal:
Här hittar du de populäraste produkterna i butiken just nu.
Visar 1-50 av 539 produkter
tvalpump-soap-klarglas-1

Tvålpump Soap Klarglas

(0)

I lager 89 kr

grytunderlagg-smaklig-spis-jarn-1

Grytunderlägg Smaklig Spis Järn

(0)

I lager 129 kr

Äpple Trä - Hängande apple-tra---hangande-1

Äpple Trä - Hängande

(0)

I lager 22 kr (29 kr)

skal-traskal-30-cm---antik-tra--1

Skål Träskål 30 Cm - Antik Trä

(0)

I lager 379 kr

Stående Hjärta Med Text staende-hjarta-med-text-1

Stående Hjärta Med Text

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

 
Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn ljusstake-lilian-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

necessar-lina-beige-1

Necessär Lina Beige

(0)

I lager 139 kr

Smörkniv Tomte - Röd/grå smorkniv-tomte---rodgra-1

Smörkniv Tomte - Röd/grå

(0)

I lager 44 kr (59 kr)

necessar-lina-gron-1

Necessär Lina Grön

(0)

I lager 139 kr

skal-ingrid-antik-vit-stor-1

Skål Ingrid Antik Vit Stor

(0)

I lager 179 kr

 
necessar-lina-gra-1

Necessär Lina Grå

(0)

I lager 139 kr

skal-ingrid-gron-stor-1

Skål Ingrid Grön Stor

(0)

I lager 179 kr

Kuddfodral Lovis Röd kuddfodral-lovis-rod-1

Kuddfodral Lovis Röd

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

vaggljustake-christel-svart-1

Väggljustake Christel Svart

(0)

I lager 199 kr

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn ljusstake-skal-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

 
Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn ljushallare-fat-med-handtag-gjutjarn-1

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

Plåtburk Hugo Julgodis Beige platburk-hugo-julgodis-beige-1

Plåtburk Hugo Julgodis Beige

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

saltpepparskal-i-tra-med-sked-1

Salt/Pepparskål I Trä Med Sked

(0)

I lager 89 kr

hundskylt-skylt---nej-1

Hundskylt Skylt - Nej

(0)

I lager 169 kr

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn ljusstake-julgransfot-gjutjarn-1

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

 
Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige platburk-hugo-pepparkakor-beige-1

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

skylt-emaljskylt-kok-1

Skylt Emaljskylt Kök

(0)

I lager 59 kr

skylt-emaljskylt-bad-1

Skylt Emaljskylt Bad

(0)

I lager 59 kr

lada-plat-ingrid-gul-1

Låda Plåt Ingrid Gul

(0)

I lager 169 kr

hangare-med-krok-for-hundkoppel-1

Hängare Med Krok För Hundkoppel

(0)

I lager 89 kr

 
skylt-forrad--1

Skylt Förråd

(0)

I lager 59 kr

Kuddfodral Nora Röd kuddfodral-nora-rod-1

Kuddfodral Nora Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Träorm Leksak Retro Vintage traorm-leksak-retro-vintage-1

Träorm Leksak Retro Vintage

(0)

I lager 44 kr (59 kr)

magnet-med-rolig-text-1

Magnet Med Rolig Text

(0)

I lager 29 kr

skylt-skafferi-1

Skylt Skafferi

(0)

I lager 59 kr

 
Pingstlilja Påsklilja Bunt - Konstväxt pingstlilja-pasklilja-bunt---konstvaxt-1

Pingstlilja Påsklilja Bunt - Konstväxt

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Gardinkappa Elsa Linne Röd gardinkappa-elsa-linne-rod-1

Gardinkappa Elsa Linne Röd

(0)

I lager 159 kr (249 kr)

ljusstake-tra-vit-15-cm-1

Ljusstake Trä Vit 15 Cm

(0)

I lager 199 kr

vit-rosgirlang-89cm-1

Vit Rosgirlang 89cm

(0)

I lager 499 kr

Pingstlilja Påsklilja Blomkvist 60 Cm - Konstväxt pingstlilja-pasklilja-blomkvist-60-cm---konstvaxt-1

Pingstlilja Påsklilja Blomkvist 60 Cm - Konstväxt

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

 
ljusstake-tra-20-cm---vitbrun-1

Ljusstake Trä 20 Cm - Vitbrun

(0)

I lager 229 kr

Vit Träskylt Välkommen - Bi vit-traskylt-valkommen---bi-1

Vit Träskylt Välkommen - Bi

(0)

I lager 89 kr

Sittande Björn Med Tomteluva sittande-bjorn-med-tomteluva-1

Sittande Björn Med Tomteluva

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

Träskylt Välkommen Brun traskylt-valkommen-brun-1

Träskylt Välkommen Brun

(0)

I lager 89 kr

grytlapp-siri-beige--1

Grytlapp Siri Beige

(0)

I lager 49 kr

 
tratavla-tavla---livets-trad-1

Trätavla Tavla - Livets Träd

(0)

I lager 199 kr

hangande-koala---tradgardsdekoration-1

Hängande Koala - Trädgårdsdekoration

(0)

I lager 379 kr

kroklist-hangare---3-krokar-svart--1

Kroklist Hängare - 3 Krokar Svart

(0)

I lager 149 kr

Sittande Björn Med Hjärta sittande-bjorn-med-hjarta-1

Sittande Björn Med Hjärta

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

Kuddfodral Krans Vit kuddfodral-krans-vit--1

Kuddfodral Krans Vit

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

 
Höstlöv/Lönnkvist - Konstväxt hostlovlonnkvist---konstvaxt-1

Höstlöv/Lönnkvist - Konstväxt

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

roskvist-rosa---konstvaxtsnittblomma-1

Roskvist Rosa - Konstväxt/snittblomma

(0)

I lager 49 kr

kaffekopp-mugg---varldens-basta-pappa-1

Kaffekopp Mugg - Världens Bästa Pappa

(0)

I lager 99 kr

Kökshandduk Corinne Röd kokshandduk-corinne-rod-1

Kökshandduk Corinne Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

roskvist-vit---konstvaxtsnittblomma--1

Roskvist Vit - Konstväxt/snittblomma

(0)

I lager 49 kr

 
 
Visar 1-50 av 539 produkter