Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Krukor & Vaser

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Krukor & Vaser.
Visar 1-14 av 14 produkter
Trälåda Med Handtag tralada-med-handtag-1

Trälåda Med Handtag

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

Vas Kemivas Guld vas-kemivas-guld-1

Vas Kemivas Guld

(0)

I lager 129 kr (279 kr)

makrame-vas---125-cm-1

Makrame Vas - 12,5 Cm

(0)

I lager 119 kr

Blomvas Blomhållare Vägg - Ljus Rustik blomvas-blomhallare-vagg---ljus-rustik-1

Blomvas Blomhållare Vägg - Ljus Rustik

(0)

I lager 449 kr (449 kr)

Pokalkruka Kruka Stengrå - 18 Cm Pokalkruka Kruka Stengrå - 18 Cm pokalkruka-kruka-stengra---18-cm-1

Pokalkruka Kruka Stengrå - 18 Cm

(0)

I lager 103 kr (129 kr)

 
Blomvas Blomhållare Vägg - Rustik blomvas-blomhallare-vagg---rustik-1

Blomvas Blomhållare Vägg - Rustik

(0)

I lager 229 kr (229 kr)

Glaskupa På Träfot glaskupa-pa-trafot-1

Glaskupa På Träfot

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

Vas Glas/Glasvas/Blomvas 29 Cm vas-glasglasvasblomvas-29-cm-1

Vas Glas/Glasvas/Blomvas 29 Cm

(0)

I lager 149 kr (149 kr)

pokalkruka-empire-vit-1

Pokalkruka Empire Vit

(1)

I lager 99 kr

kanna-emaljkanna-sand-1

Kanna Emaljkanna Sand

(0)

I lager 229 kr

 
Vas Glasvas Blomvas -  Natur vas-glasvas-blomvas----natur-1

Vas Glasvas Blomvas - Natur

(0)

I lager 199 kr (199 kr)

ampel-kruka-hangande-vit-1

Ampel Kruka Hängande Vit

(4)

I lager 299 kr

Kruka Ljuslykta Keramik - Blå Mönstrad kruka-ljuslykta-keramik---bla-monstrad-1

Kruka Ljuslykta Keramik - Blå Mönstrad

(0)

I lager 39 kr (79 kr)

kanna-emaljkanna-vas-oliv-1

Kanna Emaljkanna Vas Oliv

(0)

I lager 229 kr

 
Visar 1-14 av 14 produkter