Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
beställ senast 22/12 kl 14 för god chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Belysning

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Belysning.
Visar 1-40 av 40 produkter
ljus-i-glasburk-med-text-1

Ljus I Glasburk Med Text

(0)

I lager 69 kr

ljuslykta-present-20-cm-1

Ljuslykta Present 20 Cm

(1)

I lager 99 kr

lampa-nemo-emalj-shell-20x11cm--1

Lampa Nemo Emalj Shell Ø20x11cm

(0)

I lager 329 kr

Ljuslykta Världens Bästa Bror ljuslykta-varldens-basta-bror-1

Ljuslykta Världens Bästa Bror

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

ljusstake-hare-gron-1

Ljusstake Hare Grön

(0)

I lager 179 kr

 
Ljushållare Vinterfågel ljushallare-vinterfagel-1

Ljushållare Vinterfågel

(0)

I lager 39 kr (89 kr)

Ljusstake Tomte Jul Röd - Mellan 25 Cm ljusstake-tomte-jul-rod---mellan-25-cm-1

Ljusstake Tomte Jul Röd - Mellan 25 Cm

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

ljuslykta-present-8-cm-1

Ljuslykta Present 8 Cm

(3)

I lager 69 kr

taklampa-lampa-ester---antik-tra-23x21cm--1

Taklampa Lampa Ester - Antik Trä Ø23x21cm

(0)

I lager 679 kr

ljuslykta-rosor-blommor--1

Ljuslykta Rosor Blommor

(0)

I lager 29 kr

 
ljusstake-hare-rosa--1

Ljusstake Hare Rosa

(0)

I lager 179 kr

ljuslykta-hurricane-traglas-1

Ljuslykta Hurricane Trä/Glas

(0)

I lager 749 kr

Ljusstake Tomte Jul Röd - Stor 30 Cm ljusstake-tomte-jul-rod---stor-30-cm-1

Ljusstake Tomte Jul Röd - Stor 30 Cm

(1)

I lager 249 kr (289 kr)

glaskupa-pa-trafot-1

Glaskupa På Träfot

(0)

I lager 249 kr

rund-svarvad-traljusstake-1

Rund Svarvad Träljusstake

(0)

I lager 119 kr

 
ljuslyktacylinderlykta-vit-1

Ljuslykta/Cylinderlykta Vit

(0)

I lager 169 kr

ljusstake-traljusstake-kronljus-antik-tra-19-cm--1

Ljusstake Träljusstake Kronljus Antik Trä 19 Cm

(0)

I lager 149 kr

Bordslampa Spets Vit Linne bordslampa-spets-vit-linne-1

Bordslampa Spets Vit Linne

(0)

I lager 559 kr (799 kr)

Tomte Ljusstake Grå/Röd tomte-ljusstake-grarod-1

Tomte Ljusstake Grå/Röd

(1)

I lager 79 kr (99 kr)

ljusstake-barock-4-ljus-1

Ljusstake Barock 4 Ljus

(0)

I lager 399 kr

 
ljusstake-adventsljusstake---tradrot-1

Ljusstake Adventsljusstake - Trädrot

(0)

I lager 399 kr

Ljuslykta LED Glasburk Mr & Mrs ljuslykta-led-glasburk-mr---mrs-1

Ljuslykta LED Glasburk Mr & Mrs

(0)

I lager 49 kr (119 kr)

ljusstake-traljusstake-blockljus-antik-tra-145-cm--1

Ljusstake Träljusstake Blockljus Antik Trä 14,5 Cm

(0)

I lager 149 kr

Ljusstake Ljushållare Silver ljusstake-ljushallare-silver-1

Ljusstake Ljushållare Silver

(0)

I lager 479 kr (599 kr)

doftljus-presentforpackning---eucalyptus-stor-1

Doftljus Presentförpackning - Eucalyptus Stor

(0)

I lager 129 kr

 
ljuslyktaljushallare-blomma-lyx-1

Ljuslykta/Ljushållare Blomma Lyx

(0)

I lager 479 kr

ljusstake-tra--15-cm--trabrun-1

Ljusstake Trä 15 Cm- Träbrun

(0)

I lager 199 kr

Ljusstake Silver Trä ljusstake-silver-tra-1

Ljusstake Silver Trä

(0)

I lager 119 kr (169 kr)

Ljuslykta Present God Jul ljuslykta-present-god-jul-1

Ljuslykta Present God Jul

(0)

I lager 49 kr (99 kr)

lampa-clip-1

Lampa Clip

(0)

I lager 299 kr

 
Ljuslykta Lace ljuslykta-lace-1

Ljuslykta Lace

(0)

I lager 49 kr (99 kr)

ljusstake-fagelben-mork-brun-1

Ljusstake Fågelben Mörk Brun

(0)

I lager 199 kr

ljusstake-tra-20-cm---vitbrun-1

Ljusstake Trä 20 Cm - Vitbrun

(0)

I lager 229 kr

Doftljus Blomma Doftljus Blomma doftljus-blomma--1

Doftljus Blomma

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Bordslampa French bordslampa-french--1

Bordslampa French

(0)

I lager 459 kr (649 kr)

 
lampa-nemo-svart-20x11cm-1

Lampa Nemo Svart Ø20x11cm

(0)

I lager 329 kr

Ljuslykta Världens Bästa Son ljuslykta-varldens-basta-son-1

Ljuslykta Världens Bästa Son

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

Ljusstake Tomte Jul Röd - Liten 20 Cm ljusstake-tomte-jul-rod---liten-20-cm--1

Ljusstake Tomte Jul Röd - Liten 20 Cm

(0)

I lager 179 kr (229 kr)

Ananasljusstake ananasljusstake-1

Ananasljusstake

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

Doftljus Bröllop Wedding Wishes doftljus-brollop-wedding-wishes-1

Doftljus Bröllop Wedding Wishes

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
Visar 1-40 av 40 produkter