Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Erbjudanden

Sortering:
Antal:
Visar 1-50 av 250 produkter
Äpple Trä - Hängande apple-tra---hangande-1

Äpple Trä - Hängande

(0)

I lager 22 kr (29 kr)

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn ljusstake-lilian-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

Stående Hjärta Med Text staende-hjarta-med-text-1

Stående Hjärta Med Text

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Kuddfodral Lovis Röd kuddfodral-lovis-rod-1

Kuddfodral Lovis Röd

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Smörkniv Tomte - Röd/grå smorkniv-tomte---rodgra-1

Smörkniv Tomte - Röd/grå

(0)

I lager 44 kr (59 kr)

 
Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn ljushallare-fat-med-handtag-gjutjarn-1

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn ljusstake-julgransfot-gjutjarn-1

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn ljusstake-skal-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

Plåtburk Hugo Julgodis Beige platburk-hugo-julgodis-beige-1

Plåtburk Hugo Julgodis Beige

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige platburk-hugo-pepparkakor-beige-1

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

 
Gardinkappa Elsa Linne Röd gardinkappa-elsa-linne-rod-1

Gardinkappa Elsa Linne Röd

(0)

I lager 159 kr (249 kr)

Squishy Squeeze Klämleksak - Halloween squishy-squeeze-klamleksak---halloween-1

Squishy Squeeze Klämleksak - Halloween

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Kuddfodral Krans Vit kuddfodral-krans-vit--1

Kuddfodral Krans Vit

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Trämask Leksak Retro Vintage tramask-leksak-retro-vintage-1

Trämask Leksak Retro Vintage

(0)

I lager 52 kr (69 kr)

Skärbräda Trä Gris skarbrada-tra-gris-1

Skärbräda Trä Gris

(0)

I lager 119 kr (159 kr)

 
Kökshandduk Corinne Röd kokshandduk-corinne-rod-1

Kökshandduk Corinne Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Bordsduk Servett Julduk  Trine bordsduk-servett-julduk--trine-1

Bordsduk Servett Julduk Trine

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

Blomsterlök Stick Natur - Blomdekoration blomsterlok-stick-natur---blomdekoration-1

Blomsterlök Stick Natur - Blomdekoration

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Träorm Leksak Retro Vintage traorm-leksak-retro-vintage-1

Träorm Leksak Retro Vintage

(0)

I lager 44 kr (59 kr)

Löpare Bordsduk Julia Röd lopare-bordsduk-julia-rod-1

Löpare Bordsduk Julia Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

 
Höstlöv/Lönnkvist - Konstväxt hostlovlonnkvist---konstvaxt-1

Höstlöv/Lönnkvist - Konstväxt

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

Löpare Bordsduk Hilma Röd lopare-bordsduk-hilma-rod--1

Löpare Bordsduk Hilma Röd

(0)

I lager 99 kr (139 kr)

Pingstlilja Påsklilja Bunt - Konstväxt pingstlilja-pasklilja-bunt---konstvaxt-1

Pingstlilja Påsklilja Bunt - Konstväxt

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Sittande Björn Med Tomteluva sittande-bjorn-med-tomteluva-1

Sittande Björn Med Tomteluva

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

Kökshandduk Nora Röd kokshandduk-nora-rod-1

Kökshandduk Nora Röd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

 
Pingstlilja Påsklilja Blomkvist 60 Cm - Konstväxt pingstlilja-pasklilja-blomkvist-60-cm---konstvaxt-1

Pingstlilja Påsklilja Blomkvist 60 Cm - Konstväxt

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Sittande Björn Med Hjärta sittande-bjorn-med-hjarta-1

Sittande Björn Med Hjärta

(0)

I lager 67 kr (89 kr)

Kuddfodral Nora Röd kuddfodral-nora-rod-1

Kuddfodral Nora Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Ljusstake Kakform Gjutjärn ljusstake-kakform-gjutjarn-1

Ljusstake Kakform Gjutjärn

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

Pärlhyacint Blå - Bukett 30 Cm parlhyacint-bla---bukett-30-cm-1

Pärlhyacint Blå - Bukett 30 Cm

(0)

I lager 49 kr (69 kr)

 
Kuddfodral Noel Vit kuddfodral-noel-vit-1

Kuddfodral Noel Vit

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

Vedhylla/Vedförvaring/Vedställ Metall vedhyllavedforvaringvedstall-metall-1

Vedhylla/Vedförvaring/Vedställ Metall

(12)

I lager 1 699 kr (1 995 kr)

Bärkvist Vit/Snöbär - Konstväxt barkvist-vitsnobar---konstvaxt-1

Bärkvist Vit/Snöbär - Konstväxt

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Dukning -Pepparkakor dukning--pepparkakor-1

Dukning -Pepparkakor

(0)

I lager 104 kr (139 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-vitrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

 
Tidningsställ Tidningsförvaring Guld tidningsstall-tidningsforvaring-guld-1

Tidningsställ Tidningsförvaring Guld

(0)

I lager 299 kr (549 kr)

Trälåda Med Handtag tralada-med-handtag-1

Trälåda Med Handtag

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

Kotte Strobus Natur 20-25 Cm kotte-strobus-natur-20-25-cm-1

Kotte Strobus Natur 20-25 Cm

(0)

I lager 37 kr (49 kr)

Ljusstake Ljushållare Silver ljusstake-ljushallare-silver-1

Ljusstake Ljushållare Silver

(0)

I lager 299 kr (599 kr)

Amaryllis Ljusröd Kvist - Konstväxt amaryllis-ljusrod-kvist---konstvaxt-1

Amaryllis Ljusröd Kvist - Konstväxt

(0)

I lager 49 kr (99 kr)

 
Tomte Vätte Gammeldags - Röd Luva tomte-vatte-gammeldags---rod-luva-1

Tomte Vätte Gammeldags - Röd Luva

(0)

I lager 249 kr (349 kr)

Löpare Bordsduk Trine Linröd lopare-bordsduk-trine-linrod--1

Löpare Bordsduk Trine Linröd

(0)

I lager 79 kr (119 kr)

Pärlhyacint Blå - Knippe/Bunt 20 Cm parlhyacint-bla---knippebunt-20-cm--1

Pärlhyacint Blå - Knippe/Bunt 20 Cm

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Pepparkakshus Trä pepparkakshus-tra-1

Pepparkakshus Trä

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

Höstlövsmix Lönnkvist - Konstväxt hostlovsmix-lonnkvist---konstvaxt-1

Höstlövsmix Lönnkvist - Konstväxt

(1)

I lager 19 kr (29 kr)

 
Löpare Bordsduk Corinne Röd lopare-bordsduk-corinne-rod--1

Löpare Bordsduk Corinne Röd

(0)

I lager 99 kr (139 kr)

Vit Ängel Dekoration vit-angel-dekoration-1

Vit Ängel Dekoration

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Kaniner I ägg Med Snöre kaniner-i-agg-med-snore--1

Kaniner I ägg Med Snöre

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

Hängande Trädekoration - Mus hangande-tradekoration---mus-1

Hängande Trädekoration - Mus

(0)

I lager 22 kr (29 kr)

Dinosaurieägg/Dinosaurie dinosaurieaggdinosaurie-1

Dinosaurieägg/Dinosaurie

(0)

I lager 187 kr (249 kr)

 
 
Visar 1-50 av 250 produkter