Vi och våra partners använder cookies på sidan. De används bland annat för att spara din kundvagn och till besöksstatistik. Cookies och personuppgifter kan även användas av exempelvis Google för att skapa personliga profiler för att anpassa annonser på andra webbplatser.

Godkänn alla cookies eller på klicka på "Hantera" för att välja vilka du vill godkänna. Vill du ändra dina inställningar senare så klicka på "Cookies" längst ner på sidan. Mer information om hur vi behandlar personuppgifter finns i köpvillkoren.

Nödvändiga:
Grundläggande cookies som behövs för att sidan ska fungera. Används exempelvis för att spara innehållet i din kundvagn. Alltid aktiva.
Marknadsföring:
Cookies för att följa upp annonsering och köp via våra samarbetspartners Google, Facebook/Meta och Adrecord. Används även för att skapa personliga profiler för att anpassa och visa relevanta annonser på andra webbplatser.
Prestanda:
Statistik om våra besökare, vilka sidor de besöker etc.

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar
Julleverans
Beställ senast 21/12 kl 14 för chans till leverans innan jul.

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Nya produkter

Sortering:
Antal:
Här hittar du de nyaste produkterna som är tillagda i butiken.
Visar 1-50 av 539 produkter
bordslampa-oljelampa-el-antik-brun--1

Bordslampa Oljelampa El Antik Brun

(0)

I lager 449 kr

ljuslykta-oljelampa-ljushallare-tra-1

Ljuslykta Oljelampa Ljushållare Trä

(0)

I lager 229 kr

lykta-vagg-metall-vagglykta-1

Lykta Vägg Metall Vägglykta

(0)

I lager 449 kr

Ljusstake Fågelbo Påskdekoration ljusstake-fagelbo-paskdekoration--1

Ljusstake Fågelbo Påskdekoration

(0)

I lager 289 kr (329 kr)

kanna-emaljkanna-vas-oliv-1

Kanna Emaljkanna Vas Oliv

(0)

I lager 229 kr

 
stolsfodral-stoloverdrag-oskar-beige-1

Stolsfodral Stolöverdrag Oskar Beige

(0)

I lager 149 kr

Löpare Bordsduk Hilma Röd lopare-bordsduk-hilma-rod--1

Löpare Bordsduk Hilma Röd

(0)

I lager 99 kr (139 kr)

Gardinkappa Trine Linröd gardinkappa-trine-linrod-1

Gardinkappa Trine Linröd

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

Kuddfodral Sissel Linvit kuddfodral-sissel-linvit--1

Kuddfodral Sissel Linvit

(0)

I lager 59 kr (79 kr)

Kökshandduk Nora Röd kokshandduk-nora-rod-1

Kökshandduk Nora Röd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

 
Kuddfodral Lovis Röd kuddfodral-lovis-rod-1

Kuddfodral Lovis Röd

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Kuddfodral Nora Röd kuddfodral-nora-rod-1

Kuddfodral Nora Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

grytlapp-siri-beige--1

Grytlapp Siri Beige

(0)

I lager 49 kr

Gardinkappa Elsa Linne Röd gardinkappa-elsa-linne-rod-1

Gardinkappa Elsa Linne Röd

(0)

I lager 159 kr (249 kr)

Kuddfodral Krans Vit kuddfodral-krans-vit--1

Kuddfodral Krans Vit

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

 
Kuddfodral Noel Vit kuddfodral-noel-vit-1

Kuddfodral Noel Vit

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

Kökshandduk Corinne Röd kokshandduk-corinne-rod-1

Kökshandduk Corinne Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-vitrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Vitröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

Löpare Bordsduk Corinne Röd lopare-bordsduk-corinne-rod--1

Löpare Bordsduk Corinne Röd

(0)

I lager 99 kr (139 kr)

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd bordstablett-bordsunderlagg-trine-linrod-1

Bordstablett Bordsunderlägg Trine Linröd

(0)

I lager 39 kr (59 kr)

 
Löpare Bordsduk Julia Röd lopare-bordsduk-julia-rod-1

Löpare Bordsduk Julia Röd

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Löpare Bordsduk Trine Linröd lopare-bordsduk-trine-linrod--1

Löpare Bordsduk Trine Linröd

(0)

I lager 79 kr (119 kr)

Bordsduk Servett Julduk  Trine bordsduk-servett-julduk--trine-1

Bordsduk Servett Julduk Trine

(0)

I lager 49 kr (89 kr)

Skärbräda Trä Gris skarbrada-tra-gris-1

Skärbräda Trä Gris

(0)

I lager 119 kr (159 kr)

necessar-lina-beige-1

Necessär Lina Beige

(0)

I lager 139 kr

 
necessar-lina-gron-1

Necessär Lina Grön

(0)

I lager 139 kr

necessar-lina-gra-1

Necessär Lina Grå

(0)

I lager 139 kr

tvalpump-soap-klarglas-1

Tvålpump Soap Klarglas

(0)

I lager 89 kr

skylt-emaljskylt-gaster-1

Skylt Emaljskylt Gäster

(0)

I lager 49 kr

skylt-emaljskylt-kok-1

Skylt Emaljskylt Kök

(0)

I lager 59 kr

 
Plåtburk Hugo Julgodis Beige platburk-hugo-julgodis-beige-1

Plåtburk Hugo Julgodis Beige

(0)

I lager 127 kr (169 kr)

skylt-emaljskylt-bad-1

Skylt Emaljskylt Bad

(0)

I lager 59 kr

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige platburk-hugo-pepparkakor-beige-1

Plåtburk Hugo Pepparkakor Beige

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

skylt-emaljskylt-wc-1

Skylt Emaljskylt WC

(0)

I lager 59 kr

skylt-forrad--1

Skylt Förråd

(0)

I lager 59 kr

 
redskapsburk-ingrid-gul-1

Redskapsburk Ingrid Gul

(0)

I lager 169 kr

vaggljustake-christel-svart-1

Väggljustake Christel Svart

(0)

I lager 199 kr

skylt-skafferi-1

Skylt Skafferi

(0)

I lager 59 kr

redskapsburk-plat-ingrid-beige-1

Redskapsburk Plåt Ingrid Beige

(0)

I lager 169 kr

skal-ingrid-antik-vit-stor-1

Skål Ingrid Antik Vit Stor

(0)

I lager 179 kr

 
lada-plat-ingrid-gul-1

Låda Plåt Ingrid Gul

(0)

I lager 169 kr

skal-ingrid-gron-stor-1

Skål Ingrid Grön Stor

(0)

I lager 179 kr

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn ljusstake-skal-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Skål Svart Gjutjärn

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

Ljusstake Kakform Gjutjärn ljusstake-kakform-gjutjarn-1

Ljusstake Kakform Gjutjärn

(0)

I lager 172 kr (229 kr)

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn ljushallare-fat-med-handtag-gjutjarn-1

Ljushållare Fat Med Handtag Gjutjärn

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

 
Ljusstake Julgransfot Gjutjärn ljusstake-julgransfot-gjutjarn-1

Ljusstake Julgransfot Gjutjärn

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn ljusstake-lilian-svart-gjutjarn-1

Ljusstake Lilian Svart Gjutjärn

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

grytunderlagg-smaklig-spis-jarn-1

Grytunderlägg Smaklig Spis Järn

(0)

I lager 129 kr

Trämask Leksak Retro Vintage tramask-leksak-retro-vintage-1

Trämask Leksak Retro Vintage

(0)

I lager 52 kr (69 kr)

Fotoram Baby -Regnbåge fotoram-baby--regnbage-1

Fotoram Baby -Regnbåge

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

 
 
Visar 1-50 av 539 produkter