Facebook

Frakt

Frakt
69 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Krukor & Vaser

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Krukor & Vaser.
Visar 1-17 av 17 produkter
Blomvas Blomhållare Vägg - Ljus Rustik blomvas-blomhallare-vagg---ljus-rustik-1

Blomvas Blomhållare Vägg - Ljus Rustik

(0)

I lager 359 kr (449 kr)

Träkruka Rund Mörkbrun trakruka-rund-morkbrun-1

Träkruka Rund Mörkbrun

(0)

I lager 119 kr (149 kr)

Kanna Emaljkanna Grön kanna-emaljkanna-gron-1

Kanna Emaljkanna Grön

(0)

I lager 183 kr (229 kr)

Pokalkruka Kruka Stengrå - 18 Cm Pokalkruka Kruka Stengrå - 18 Cm pokalkruka-kruka-stengra---18-cm-1

Pokalkruka Kruka Stengrå - 18 Cm

(0)

I lager 103 kr (129 kr)

Vas Glas/Glasvas/Blomvas 29 Cm vas-glasglasvasblomvas-29-cm-1

Vas Glas/Glasvas/Blomvas 29 Cm

(0)

I lager 119 kr (149 kr)

 
Kanna Emaljkanna Sand kanna-emaljkanna-sand--1

Kanna Emaljkanna Sand

(0)

I lager 183 kr (229 kr)

Trälåda Med Handtag tralada-med-handtag-1

Trälåda Med Handtag

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

Blomkruka Pokalkruka Vit Empire blomkruka-pokalkruka-vit-empire-1

Blomkruka Pokalkruka Vit Empire

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

Pokalkruka Kruka Natur - 30 Cm pokalkruka-kruka-natur---30-cm-1

Pokalkruka Kruka Natur - 30 Cm

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

Kruka Ljuslykta Keramik - Blå Mönstrad kruka-ljuslykta-keramik---bla-monstrad-1

Kruka Ljuslykta Keramik - Blå Mönstrad

(0)

I lager 63 kr (79 kr)

 
Vas Blomvas - Kanin vas-blomvas---kanin-1

Vas Blomvas - Kanin

(0)

I lager 383 kr (479 kr)

Vas Glasvas Blomvas -  Natur vas-glasvas-blomvas----natur-1

Vas Glasvas Blomvas - Natur

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

Kruka Hjärta kruka-hjarta-1

Kruka Hjärta

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

Kruka Trädgårdskruka Stubbe - Mellan kruka-tradgardskruka-stubbe---mellan-1

Kruka Trädgårdskruka Stubbe - Mellan

(0)

I lager 399 kr (499 kr)

Blomvas Blomhållare Vägg - Rustik blomvas-blomhallare-vagg---rustik-1

Blomvas Blomhållare Vägg - Rustik

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

 
Vit Kruka Hink vit-kruka-hink-1

Vit Kruka Hink

(0)

I lager 135 kr (169 kr)

Kruka Trädgårdskruka Stubbe - Liten kruka-tradgardskruka-stubbe---liten-1

Kruka Trädgårdskruka Stubbe - Liten

(0)

I lager 119 kr (149 kr)

 
Visar 1-17 av 17 produkter